Gelecek Internet


Gelecek İnternet Hakkımızda
Temmuz 2007’de KC Web Grup adıyla çeşitli sektör ve kişilere web sitesi konusunda hizmet verirken diğer yandan gencfikir.com projesini hazırlamakta olup sektöre ilk ciddi adımlarımızı atmamızdan itibaren ilerleyen teknoloji ile stratejilerimizi ve ismimizi değiştirerek daima gelişen bir ekip kurmayı başardık.

İlkemiz güvenilir hizmet anlayışıdır.

Nisan 2009’da gencfikir.com projesini yayın hayatına başlatan Gelecek İnternet bu sayede gençleri bir arada toplama hedefini başarmıştır.

Öyle ki üretken düşüncelerin gençlerde olduğunu biliyoruz. Bu yüzdendir ki şirketimiz genç bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Müşteri memnuniyeti şirketimizin temel ilkelerindendir.

Bu yüzdendir ki Gelecek İnternet’in müşteri kitlesi geniş bir yelpazeyi içerir. Gelecek İnternet konusunda uzman çalışanları, yenilikçi bakış açısı, güvenilirliği ve verilen hizmetteki titizliğiyle yanınızda olduğunu hissettirir.

Misyonumuz;

Gelişime açık, zamanı ve kaynakları akıllıca kullanarak müşterilerimizin verimliliğini arttırmak adına; Sektörde kaliteyi esas alarak firmaların internet teknolojileri konularındaki eksikliklerini gidermek ve e-dönüşüm süreçlerinde bizzat belirleyici olmaktır.

Vizyonumuz;

Kişi ve kuruluşlara farklı bakış açılarıyla iş hayatında yeni pencereler açmak yanı sıra internet teknolojilerini güvenli, ekonomik ve kaliteli bir şekilde herkes için ulaşılabilir hale getirerek hizmet sektöründe ilk akla gelen şirketler arasında bulunabilmektir.

Duyurular