seganet bilgisayar
 
Linux,Unix ve Windows OS Linux, Unix ve Windows tabanlı işletim sistemleri kurulumu ve kurulum sonrası hizmet desteği.  Periyodik bakım antlaşmaları,anlaşmanın içeriğine göre, mesai saatleri içerisinde veya mesai saati sonrasında bilgisayar sistemlerinin, bilgisayarlarda bulunan yazılımların, network sisteminin ve çevre birimlerinin bakımını kapsamaktadır.
Uzaktan Destek  Uzaktan Destek  Uzaktan destek ile gelebilecek hasar için tarafımızca birebir bilgisayarınıza bağlanır ve müdahale edebiliriz.
Telefon Desteği  Telefon Desteği  Gelebilecek herhangi bir hasarın minumum seviyeye indirgenmesi için gerekli tedbirler tarafımızca alınmaktadır.
MS Ofis Uygulamaları  MS Office Uygulamaları ve Virüs Desteği   
Ticari Programlar  Ticari ve Sektörel Programların Kurulum,Eğitim ve Desteklerinin verilmesi (Ticari yazılım ürün grupları ek görüşmeye tabidir)  Yerinde destek hizmeti ile cihazın yerinde onarımı yapılamadığı takdirde servis merkezine alınarak en kısa süre içerisinde sorunun giderilmesi ve geri bırakılması müşterilerimiz için oluşturduğumuz diğer avantajlardan bazılarıdır. 
Mail almak istemiyorsanız lütfen tıklayın