Gelecek Internet


Gelecek İnternet Hizmetler
Gelecek İnternet 

Web Tasarımı Geliştirilmesi

Web siteleri genel ihtiyacı karşılamak için ilk zamanlar basit ve birbirinin tekrarı tasarımlardan oluşuyordu.

Bu web sitelerini de 'tasarlayanlar' genelde web tasarım konusunda değil bilişim konusunda uzman kişilerden veya bilişim konusunda aşinalığı olan tanıdıklar vasıtasıyla oluşuyordu. Çünkü konu çok yeniydi ve firmalar için 7 gün 24 saat dünyanın herhangi bir yerinden kendisine ait bir sayfanın görüntülenebiliyor olması müthiş bir olaydı.

Lakin bugün yarışın hızlanması ile birlikte işler değişti. Artık web siteleri tasarım ofislerinin konusu olmaya başladı. Artık bir sitenin web dünyasında kendisini gösterebilmesi için çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekir. Bu yüzden bir web sitesinin hem tasarımı, hem navigasyonu, hem program alt yapısı, hem güvenliği, hem de kolay kullanımı, çok daha iyi kurgulanmış, kolay ulaşılabilir, hızlı ve verimli çalışır olmalıdır.

İşte tüm bu gelişen yarış kurallarına hâkim web tasarımında uzman bir kadroyla çalışanlar bu yarışta yerlerini alabiliyorlar. Çeşitli sektörlere yaptığı birçok farklı web sayfasıyla, sürekliliği ilke edinen

Gelecek İnternet

web sitesi dizaynını tamamladıktan sonra da desteğini sürdürmektedir. İyi bir web sitesi nasıl yapılır? İyi bir web sitesi için, iyi bir projelendirme gerekir. İyi bir projelendirme için;

  • - Hedefler net olarak belirlenmeli,
  • - Kaynaklar ortaya konmalı (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.)
  • - Planlama yapılmalı (Süreçler, Kişiler, Alt görevler)
  • - Proje test edilmeli ve son rötuşlar yapılmalıdır.
  • En son ve en önemlisi site hayata geçtikten sonra başlar. Herhangi bir değişiklik veya ekleme için her zaman destek sağlayacak bir tasarım ve dizayn ekibinin olması gerekir.

« Hizmetler Sayfasına Geri Dön

Duyurular